Skip to content
Previous slide
Next slide

Hepsi-Markt – supermarketi juaj turk

Cilësia më e mirë me çmimin më të mirë – kjo është ajo që ofron Hepsi-Markt në Leverkusen dhe Essen . Në dyqanin tuaj të freskët me zbritje do të gjeni një përzgjedhje të madhe të sendeve ushqimore ndërkombëtare, promovime të rregullta dhe produkte të markës me çmime vazhdimisht të ulëta . Shijoni blerjet pa komplikime në një atmosferë të këndshme dhe lërini stafin tonë miqësor në sportelin e produkteve të freskëta t’ju këshillojë. Blerja në Hepsi është një përvojë – thjesht ndaloni!

Hepsi-Markt, hier gibt es alles

Hepsi , do të thotë gjithçka në turqisht. Emri i thotë të gjitha këtu në supermarketin tuaj turk.

Hepsi , gjithçka për nevojat tuaja të përditshme

Me më shumë se 3600 produkte cilësore nga sektori ushqimor si dhe një përzgjedhje të madhe të barnatoreve dhe artikujve shtëpiake, Hepsi-Markt ka gjithçka që ju nevojitet për nevojat tuaja të përditshme. Klientët tanë mund të zgjedhin midis produkteve të markave të njohura dhe markave të tyre. Një pjesë e madhe e gamës sonë të frutave, perimeve, mishit, produkteve të pjekura dhe produkteve të qumështit vjen nga furnitorë rajonalë. Produktet sezonale dhe artikujt promocionalë plotësojnë gamën tonë, të cilën ne vazhdimisht e zhvillojmë dhe e përshtatim me nevojat e klientëve tanë. Sigurisht, ne rezervojmë edhe artikuj që janë të përshtatur për nevojat dhe intolerancat e veçanta ushqimore. Kështu që secili mund të gjejë atë që i nevojitet tek ne – dhe me çmime super të volitshme. Krahasoni vetë dhe mësoni për ofertat tona aktuale dhe çmimet tona të ulëta të përhershme për produktet e markës turke.

Kjo është ajo që klientët tanë vlerësojnë në Hepsi-Markt

 • Oferta të rregullta kursimi
 • Cilesia me e mire
 • Produkte të freskëta
 • Çmime të ulëta përherë
 • Gama e orientuar nga klienti
 • Atmosferë e këndshme për blerje
 • Produktet Helal
Hepsi Frischetheke mit Fleisch, Fisch und und Vorspeisen

Fillestarë të bërë në shtëpi, mish, shpendë dhe peshk – të freskët të përgatitur çdo ditë.

Kasap turke, fillestare dhe furra buke

E veçanta e Hepsi-Markt është kasapja turke me mish qengji, viçi, viçi dhe shpendë të freskët. Ne i marrim mallrat tona nga furnizues të certifikuar nga hallall dhe i kushtojmë rëndësi të madhe cilësisë, freskisë dhe origjinës së sigurt. Kasapët tanë të trajnuar përpunojnë mishin në vend sipas kërkesave të klientit. Sporteli i peshkut të freskët shërben çdo ditë edhe peshk të freskët, si dhe një gamë të gjerë të parave. Zgjidhni nga gamën tonë të gjerë të delikatesave të bëra në shtëpi si ullinj turshi, sallata dhe dips. Nga furra jonë mund të merrni edhe bukë të sapopjekur dhe rrotulla. Në fund të blerjeve tuaja, shijoni veten me një kafe të freskët nga aparati ynë i kafesë. Ju duhet ende një ide për një vakt të shijshëm apo dëshironi të dini se si të përgatisni një pjatë specifike? Atëherë lëreni veten të frymëzoheni nga idetë tona të ndryshme të recetave .

Gama Hepsi

 • Kasap turke me mish qengji, viçi, viçi, shpezë dhe lepur
 • Peshk i freskët çdo ditë
 • Fillestarë të bërë në shtëpi
 • Dyqan buke me bukë të freskët dhe rrotulla
 • Pjekje turke
 • Frutat dhe perimet e freskëta
 • Banak frigoriferik me produkte qumështi, djathë dhe salcice
 • Banak ngrirës me mallra të ngrira, ushqime të gatshme dhe peshk
 • Makarona, oriz dhe bishtajore
 • Fruta dhe perime të konservuara
 • Erëza ekzotike, ullinj, uthull dhe vaj
 • Kafe, çaj, mjaltë, snacks dhe ëmbëlsirat
 • pijeve
 • Produkte pastrimi dhe produkte të kujdesit personal
 • Kartat e parapaguara dhe kuponat e dhuratave

Die Kassiereinnen im Hepsi- Markt haben Spaß

Humori i mirë në ekipin Hepsi përcillet tek klientët.

Atmosferë e këndshme e blerjeve dhe komunikim i hapur

Si një zbritje moderne e freskët, Hepsi jo vetëm që qëndron për cilësinë më të mirë me një çmim të përballueshëm, por edhe për një koncept inovativ të degës. Struktura e pastër e dhomës, sinjalistika e qartë dhe ekranet dixhitale, si dhe dizajni me shije me rafte druri me cilësi të lartë dhe ndriçim LED sigurojnë orientim të mirë dhe një atmosferë të këndshme blerjeje. Një rregullim i ri mallrash lejon më shumë qetësi kur zgjedhim, për shembull kur bëhet fjalë për fruta dhe perime. Ne duam që klientët tanë të ndihen rehat në Hepsi-Markt . Kjo është arsyeja pse mendimi juaj është shumë i rëndësishëm për ne. Na ndihmon të përmirësojmë më tej cilësinë dhe përzgjedhjen e artikujve tanë. Ne u japim klientëve tanë mundësinë të na japin komente për ofertat tona përmes kanaleve të ndryshme. Komunikimi në nivelin e syve, respekti dhe drejtësia janë shumë të rëndësishme për ne kur kemi të bëjmë me klientët, partnerët e biznesit dhe punonjësit. Atmosfera e mirë e punës si dhe kushtet e drejta të punës dhe pagat e bëjnë Hepsi-Markt një punëdhënës tërheqës. Mësoni për ofertat tona aktuale të punës dhe bëhuni pjesë e ekipit të Hepsi .

Newsletter abonnieren

Abonnieren

* erforderlich

Abonohuni në

* e nevojshme

× Chatte mit uns
WordPress Appliance - Powered by TurnKey Linux